Získajte teraz prístup k tréningu Sebaistý rečník

Áno, chcem prístup k tréningu Sebaistý rečník

  • Video tréning Sebaistý rečník: odhalí vám konkrétne, ako detailne využiť 2 vedeou overené psychologické princípy na zvýšenie vašej sebaistoty. Na iných tréningoch sa síce učia techniky zvládania stresu, ake nie sú založené na týchto princípoch fungovania mozgu, a preto nie sú až také efektívne.
  • Modul č. 1: Odhalíme vám, odkiaľ pramení váš strach. Je to niečo úplne iné ako ste doteraz mohli počuť. A nie, nie sú to vaše negatívne myšlienky.
  • Modul č. 2:Dozviete sa 7 konkrétnych sebaobmedzujúcich presvedčení, ktoré priamo pramenia zo zdrojov strachu, ktoré ste sa dozvedeli v module 1. A tiež ako sa správne mentálne nastaviť, aby ste sa cítili počas prezentovania v pohode.
  • Modul č. 3: Ovládnete 3 konkrétne rečnícke schopnosti, ktoré z vás v krátkom čase urobia lepšieho rečníka, hoci vám to doteraz nešlo, a začnete si tak viac veriť.

Ak sa náhodou stane, že by tento video tréning nesplnil vaše očakávania, stačí napísať do 30 dní na info@tajomstvaretoriky.sk a bez otázok vám vaše peniaze vrátime.